استعلام خلافی خودرو آنلاین

شاید تا حالا براتون پیش اومده باشه که برای گرفتن خلافی مراجعه کرده باشین به دفاتر پلیس + ۱۰ ,  برای ترخیص خودرو یا نقل و انتقال و … شما برگه ای که از دفاتر دریافت میکنین سند رسمی می باشدو برای دفاتر استاد رسمی و مراکز تعویض پلاک بسیار معتبر می باشد.چون مهر دفاتر روی این برگه ها قید می شود در نتیجه ارزش بالایی دارد.

اما بعضی مواقع پیش میاد که شما فقط میخواین بدونین که چقد خلافی دارین و نیازی به ارائه برگه به جایی رو ندارین . خب بهترین راهی که میتونین اینکار روانجام بدین دریافت اینترنتی خلافی هستش چون هم ریز همه خلافی ها همراه با ساعت / تاریخ  رو به شما نشون میده هم جلوی هر خلافی به صورت جداگانه شناسه قبض و پرداخت جداگانه دارد و شما میتونین همونجا آنلاین با درگاه بانک ملی خلافی خودتون رو پرداخت کنید و بعد از ۴۸ ساعت هم میتونین جواب اون رو ببینین.

سایت راهور 120

فقط یادتون باشه وقتی آنلاین پرداخت کنین حتما ازون رسیدی رو داشته باشین شاید خیلی از شما پرینتر توی منزل نداشته باشین بهترین راههایی که میشه به شما پیشنهاد داد اینه که یا با دکمه اسکرین کیبورد کامپیوتر برای خودتون یه اسکرین شات تهیه کنین و یا با موبایل خودتون ازش یه عکس بگیرین تا زمانی که هنوز کم نشده مبلغ پرداختی یه رسیدی پیش خودتون داشته باشین.

اینطوری نیازی هم نیست که مبلغ ۵۰۰۰ تومان برگه خلافی رو هم پرداخت کنین.بعضی مواقع هم اگر خواستین بدونین چقدر خلافی دارین و مراجعه کردین به پلیس + ۱۰ میتونین به متصدی بگین که پرینت نمیخوام فقط میخوام بدونم چقدر خلافی دارم!

خب توی این لینک شما میتونین خلافی خودتون رو پرداخت کنین که نیاز به سریال ۸ رقمی کارت ماشین دارین که اون رو وارد کنین اگر سیستم قطع نباشه هون لجظه شما قادر به دیدن کل خلافی هاتون هستین.

موفق باشین.

دریافت خلافی آنلاین

اگر مطلب را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید